Projekty

major_projects

Projekce

práce kancelář schůze schůzka meeting jednání poradaProjekce je nedílnou součástí realizační části firmy a díky tomu se nové technologie a novinky dostávají rychle do praxe a naopak zkušenosti z montáží a následného provozu se uplatňují při nových projektech.

Vzhledem k našemu zaměření na interiérové bazény a wellness provozy se snažíme pojmout interiérový bazén jako fungující celek, proto mimo projekt technologie bazénu, projektujeme i vzduchotechniku bazénové haly a kompletní elektro část včetně řídícího
systému.

Nabízíme

projekty2

 • nezávazné konzultace a poradenství
  pro investory, architekty a projektanty.
 • soukromé venkovní bazény
  podklady pro ohlášení drobné stavby nebo stavební povolení. Projekt stavební části, statiku a technologii bazénu.
 • soukromé interiérové bazény
  poradenství při návrhu bazénu, návrh tvaru a statiku tělesa bazénu, projekt technologické části, projekt vytápění a vzduchotechniky bazénové haly, projekt elektro a řídícího systému pro bazén a vzduchotechniku.
 • vizualizace6veřejné bazény a wellness provozy
  návrhy a  vizualizace wellness provozů. Vypracování projektové dokumentace technologie bazénu nebo wellness a vzduchotechniky ve všech požadovaných úrovních.
  Projekce pro speciální provozy, rehabilitační bazény, whirlpooly, parní lázně, sauny apod.
  Nové provozy i rekonstrukce navrhujeme dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 238/2011 Sb. a její pozdější novely č. 97/2014 Sb. a 1/2016 Sb.
 • kameny3vodní prvky
  návrhy vodních obrazů a scén, projekty technologií.